» » Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Новітня парадигма сучасної лінгвістики, іншомовної комунікації та методики»

Дата: 1-11-2023, 12:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3 листопада 2023 року о 10.00 у Західноукраїнському національному університеті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Новітня парадигма сучасної лінгвістики, іншомовної комунікації та методики».

Організатори – кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ.

Робота конференції охоплюватиме такі секції: германські мови та література, перекладознавство,  методика викладання іноземних мов.

Запрошуємо науковців долучитися до заходу.

Детальна інформація: 0352 51 75 80, l.kraynyak@wunu.edu.ua