» » Відкрита лекція «Комунікація, медіа, війна та пропаганда: виклики та перспективи»

Дата: 8-11-2023, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти освітньої програми «Бізнес-комунікації та переклад» кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету візьмуть участь у відкритій лекції доктора Дітера Бахера «Комунікація, медіа, війна та пропаганда: виклики та перспективи», яка відбудеться 9 листопада о 12:50 год.

Захід проходитиме у межах вивчення курсів «Культура мовлення в англомовному, німецькомовному і україномовному соціумах» та «Теорія і практика медійного перекладу».

Також запрошуємо усіх охочих долучитися до зустрічі.

ZOOM: ID: 950 251 3300