» » Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 9-11-2023, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університетська спільнота ЗУНУ вітає тих, хто наповнює наші серця творчістю, мистецтвом та культурою!

Ви – талановиті особистості, які свою майстерністю та професіоналізмом збагачують українську культуру, зберігають народні традиції та наповнюють цей світ красою та витонченістю, формують духовність і почуття національної гідності. Займаючись улюбленою справою, Ви звеличуєте нашу Україну!

Шановні працівники відділу творчої самореалізації та виховання! Ваша обрана стежина життя надихає кожного із нас, адже своєю працею Ви прославляєте Західноукраїнський національний університет, рідне місто та нашу Батьківщину.

Бажаємо Вам благополуччя, успіхів і невичерпної наснаги, визнання у роботі та реалізації творчих планів під мирним українським небом!

Ректор – Оксана ДЕСЯТНЮК