» » Зустріч із головою Національної соціальної сервісної служби України Василем Луциком

Дата: 14-11-2023, 12:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах вивчення дисциплін «Правовий супровід клієнтів соціальних служб» і «Конфліктологія та медіація» відбулася зустріч студентів соціально-гуманітарного факультету  Західноукраїнського національного університету із головою Національної соціальної сервісної служби України Василем Луциком.

Василь Луцик розповів про завдання і напрями діяльності Національної соціальної сервісної служби України. Детально окреслив  роботу Нацсоцслужби України у сфері захисту прав дітей, зокрема контролю за дотриманням прав дітей, які були евакуйовані у межах і за межами України, та забезпечення організації їх повернення на територію України.

Завідувач кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ Андрій Гірняк і доцент кафедри психології та соціальної роботи, к.ю.н. Оксана Яремко обговорили із головою Національної соціальної сервісної служби України Василем Луциком можливі  вектори подальшої співпраці.