» » Бінарна лекція «Академічна доброчесність при написанні курсових робіт»

Бінарна лекція «Академічна доброчесність при написанні курсових робіт»

Дата: 24-11-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася бінарна лекція «Академічна доброчесність при написанні курсових робіт» за участі доцента кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Андрія Колеснікова та в.о.завідувача кафедри теорії права та конституціоналізму Наталії Чудик для студентів спеціальності «Право» та «Міжнародне право» юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.

У своїх виступах викладачі розповіли про поняття та види порушень академічної доброчесності, зокрема про відмінність понять плагіату та академічного плагіату, зосередили увагу на видах відповідальності за порушення та суб’єктів притягнення до академічної відповідальності.

Також учасники дискутували щодо штучного інтелекту та його впливу на якість вищої освіти, у контексті написання наукових робіт.