» » Стажування для студентів «Sustainable Energy» у межах проєкту Erasmus+ CLIMAN Project

Дата: 17-05-2024, 15:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах реалізації проєкту “Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату”/CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP (програма Еразмус+), до консорціуму якого входить Західноукраїнський національний університет, 07 – 21 липня 2024 р. організовується стажування для студентів на базі Університету прикладних наук у Берліні, Німеччина.

Запрошуємо студентів ЗУНУ спеціальностей «Агрономія» та «Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища», «Транспортні технології», які цікавляться заходами пов’язаними зі сталим управлінням та пом’якшенням наслідків зміни клімату, сталим розвитком та сталим підприємництвом.

Усім охочим взяти участь у стажуванні необхідно до 22 травня 2024 р. підготувати резюме англійською мовою і звернутися у відділ міжнародних зв’язків для отримання детальної інформації (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222).