» » Інтерактивний тренінг «Маркетингові технології в політичному піарі та формуванні іміджу лідера»

Дата: 20-05-2024, 11:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті у межах співпраці Школи лідерів ефективного управління та Клубу маркетологів 21 травня 2024 року об 11:10 год відбудеться інтерактивний тренінг «Маркетингові технології в політичному піарі та формуванні іміджу лідера».

Спікер – кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу ФЕУ ЗУНУ Неля Іванечко.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу  запрошує студентів та аспірантів освітніх програм за спеціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» взяти учать у заході.

Місце проведення заходу: корпус № 3 ЗУНУ, аудиторія 3308.