» » Конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук ім. Яноша Кодолані

Дата: 21-05-2024, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів Західноукраїнського національного університету, які навчаються за освітніми програмами «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний менеджмент», взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у першому семестрі 2024/2025 н.р. в Університеті прикладних наук ім. Яноша Кодолані, Угорщина.

Конкурс організовується у межах реалізації проєкту академічної мобільності ERASMUS+ КА171.

Усім охочим необхідно подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 15:00 год 23 травня 2024 року.

• - мотиваційний лист (англійською мовою);
  • - довідка успішності;
  • - копія першої сторінки закордонного паспорта;
  • - CV.

Також однією із вимог до претендентів є володіння англійською мовою на рівні В2.

Конкурсний відбір буде відбуватися 24 травня 2024 року об 11:00 год у 1417  аудиторії.

За додатковою інформацією та перебігом конкурсного відбору, попросимо звернутися до відділу міжнародних звʼязків ЗУНУ: центральний корпус, а. 1222, тел.: 0352 51-75-51.

inter.office@wunu.edu.ua

inter.dep@wunu.edu.ua