» » Студенти ФКІТ опановують інноваційні технології в імерсивному мультифункціональному хабі

Дата: 24-05-2024, 11:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти 1 курсу факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету, які навчаються за спеціальністю «Комп'ютерні науки» та «Штучний інтелект», побували в імерсивному мультифункціональному хабі.

Організаторами виступили викладач Іван Кіт Іван та колектив відділу цифрової трансформації. Мета – ознайомлення здобувачів освіти із новітніми інформаційними технологіями: AR-гарнітурами, інструментами для виготовлення голограм, цифровою дошкою. Студенти взаємодіяли із 3D-моделями у доповненій реальності, отримали вичерпну інформацію щодо можливостей технологій.

Упродовж наступного року, у межах вивчення дисципліни «Технології доповненої, віртуальної та змішаної реальності», в інноваційному просторі студенти матимуть змогу застосувати теорію на практиці.