» » II Всеукраїнська науково-практична конференція «Експертна оцінка землі та нерухомого майна: від теорії до практики»

Дата: 27-05-2024, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету запрошує студентів, аспірантів, професорсько-викладацький колектив ЗУНУ, практиків та науковців провідних зво України взяти участь у II Всеукраїнській науково-практичній конференції «Експертна оцінка землі та нерухомого майна: від теорії до практики», яка відбудеться 30 травня 2024 р. об 11:00 год.

Проблематика конференції пов’язана із експертизою землі та нерухомістю у воєнний та післявоєнний період.

За результатами роботи буде опубліковано збірку доповідей учасників та видано сертифікат про участь.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM.

Passcode: J30Xkn