» » В.о. завідувача кафедри фізичної реабілітації і спорту Наталія Безпалова – переможниця з SUP-бордингу у категорії «Мастерс»

Дата: 28-05-2024, 10:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На Тернопільському ставі відбулися змагання зі SUP-бордингу та каякінгу серед викладачів закладів вищої освіти 3-4 рівня акредитації.

Участь у турнірі взяли викладачі Західноукраїнського національного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

В.о. завідувача кафедри фізичної реабілітації і спорту соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, доцент Наталія Безпалова стала переможницею з SUP-бордингу у категорії «Мастерс» на дистанції 100 метрів.

Вітаємо Наталію Миколаївну із перемогою й бажаємо подальших спортивних успіхів!