» » Колектив ЗУНУ зібрав 208 тисяч на закупівлю FPV-дронів

Колектив ЗУНУ зібрав 208 тисяч на закупівлю FPV-дронів

Дата: 3-06-2024, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбувся «Захід в підтримку хоробрих», під час якого було проведено благодійний аукціон та ярмарку, подкаст із бійцем полку «АЗОВ» – Анатолієм Леоненком з позивним «Буйвол», організовано виступ українського виконавця, композитора Романа Скорпіона.

У межах ініціативи студенти та викладачі факультетів, інститутів, коледжів, адміністрація класичного університету Тернополя зібрали 208 029 грн для потреб 3-ої окремої штурмової бригади та 105-ої окремої бригади територіальної оборони.

Усі кошти будуть спрямовані на закупівлю FPV-дронів, що допоможуть військовим ефективно виконувати бойові завдання.

Дякуємо компанії «ВЕСТ», магазину-пекарні «ВИТРЕБЕНЬКИ від куми», дружній ресторації «Мамонт», Vandal VapeShop, Наталії Паньків – депутату Тернопільської міської ради, Марку Джонсу – представнику компанії Hospital safety та гуманітарної організації MEDGlobal, відділу цифрової трансформації ЗУНУ, тернопільському художнику Рустаму Давлетову та Вікторії Шарак, які не залишилися осторонь доброї справи та долучилися до реалізації благодійного вечора.

Небайдужість та підтримка українських захисників – це неоціненний внесок у нашу омріяну Перемогу.

Тільки спільними зусиллями ми здолаємо ворога!

Слава Україні!