» » Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії взяла участь у тренінгу з кібербезпеки

Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії взяла участь у тренінгу з кібербезпеки

Дата: 21-06-2024, 09:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних інформаційних технологій Леся Дубчак взяла участь у тренінгу з кібербезпеки, організованому Департаментом США, Science & Technology Center in Ukraine та організацією Coalescion.

Захід відбувся у Варшаві, Польща,  з метою підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері кібербезпеки, покращення захисту інформаційних систем та обміну передовими практиками.

Дякуємо організаторам за високий рівень проведення тренінгу та надану можливість поглибити знання та навички в актуальній ІТ-сфері. Впевнені, що здобутий досвід буде ефективно застосований в навчальному процесі та сприятиме розвитку кібербезпекової культури серед студентів і викладачів Західноукраїнського національного університету.