» » ЗУНУ отримав схвалення проєктної пропозиції TALKING HEADS - Conversation with the art of the past Call: European Cooperation projects

Дата: 22-07-2024, 15:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо проєктну команду кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління факультету комп'ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету із схваленням проєктної пропозиції TALKING HEADS - Conversation with the art of the past Call: European Cooperation projects (CREA-CULT-2024-COOP).

Радіємо досягненню команди, оскільки для нашого закладу вищої освіти такий напрямок у проєктній діяльності отримує схвалення вперше. Партнерами проєкту є зво та інституції із Словенії, Македонії, Греції, Грузії, Латвії, а від України - Західноукраїнський національний університет.
Проєктна пропозиція спрямована на реалізацію завдання, яке стоїть перед європейськими культурними центрами у зв'язку з їхнім цифровим переходом, і водночас на залучення аудиторії відповідно до її інтересів та мінливої поведінки.
Метою проєкту «Talking Heads» є сприяння цифровій трансформації об'єктів культурної спадщини та підвищення їхньої привабливості через інноваційну співпрацю на перетині культури, креативності та новітніх технологій. Використовуючи передові технології, інтегруючи алгоритми штучного інтелекту та машинного навчання, що включають історичну інформацію, культурне значення та контекстуальні деталі, платформа моделюватиме реалістичні та контекстуально релевантні відповіді для аудиторії.
Бажаємо усій команді, координатору, виконавцям, партнерам успіху у реалізації!