» » Ректор ТНЕУ зустрівся з батьками та абітурієнтами

Ректор ТНЕУ зустрівся з батьками та абітурієнтами

Дата: 17-07-2013, 16:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор ТНЕУ зустрівся з батьками та абітурієнтами, де особисто ознайомився з процедурою подачі документів майбутніми студентами.

Під час бесіди Андрій Ігорович, зокрема, цікавився роботою приймальної комісії та тим, які спеціальності найчастіше обирає молодь .
Доктор економічних наук, професор розповів юнакам і дівчатам про основні напрямки діяльності університету.

«Успіх кожної країни залежить від молодого покоління - від тих, кого ми виховуємо сьогодні. Бо саме Ви через декілька років визначатимете концепцію розвитку України, саме Вам проводити реформи та впроваджувати нові технології», - сказав ректор.

Тернопільський національний економічний університет – це вищий навчальний заклад, де можна реалізувати себе, навчитися цінувати все, що оточує людину, та всіх, з ким вона спілкується, де дискусії виникають лише для того, щоб віднайти істину. Злагода, повага до студента, якість освітніх послуг, досвід, практична діяльність, новітні знання – формула успіху ТНЕУ.