» » Зустріч із представником Посольства Республіки Ангола в Росії Даніельом Самба

Зустріч із представником Посольства Республіки Ангола в Росії Даніельом Самба

Дата: 2-10-2013, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого жовтня відбулась робоча зустріч проректора з міжнародних зв'язків ТНЕУ Віктора Валерійовича Козюка з представником Посольства Республіки Ангола в Росії Даніельом Самба.

Основною темою зустрічі стали питання навчання студентів з Анголи у Тернопільському національному економічному університеті. Навчання молодих людей фінансуватиметься стипендіальною програмою уряду Анголи.

Проректор з міжнародних зв'язків ТНЕУ Віктор Валерійович Козюк ознайомив гостя зі структурою університету, програмами та спеціальностями для навчання іноземних студентів.  Особливий інтерес у представника Посольства Республіки Ангола в Росії Даніеля Самбу викликали спеціальності комп’ютерного напряму.

Крім того, сторони обговорили питання взаєморозуміння в погодженні дозвільних процедур, які уможливлюють навчання студентів з Анголи в Тернопільському національному економічному університеті.