» » Визначили переможців фотоконкурсу «Що в нас було? Любов і літо.»

Визначили переможців фотоконкурсу «Що в нас було? Любов і літо.»

Дата: 2-10-2013, 15:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Що в нас було? Любов і літо.

Любов і літо без тривог.

Оце і все. А взагалі-то

Не так і мало, як на двох.

Ліна Костенко

Напевно, в кожного у житті буває таке літо, коли ходиш по землі, а здається, немов би літаєш по небу. Зазвичай таке трапляється у молодому віці, коли юначі серця наскрізь пройняті романтикою. Відпочиваючи, хлопці та дівчата не лише насолоджуються теплим морем, золотим піском, свіжим вітром, зеленими горами, а й закохуються, знаходячи свої другі половинки.

Студенти ТНЕУ теж не виняток. Показати свої високі почуття та розповісти  про літній відпочинок вони мали можливість, взявши участь у фотоконкурсі «Що в нас було? Любов і літо», який організував відділ гуманітарної освіти та виховання спільно з первинною профспілковою організацією студентів ТНЕУ.

Свої роботи представили: Іванна Чайковська (ФФ), Любов Кузів (УНФЕМ), Марія Ширманова (ФЕУ), Тарас Чабан (УНФЕМ), Мар’яна Гадомська (УНФЕМ), Оксана Ткачук (ФКІТ), Ярина Яковів (ФКІТ), Людмила Мот (УНФЕМ), Володимир Коваль (ФМБМ), Тетяна Дмитрук (ФМБМ), Тетяна Малісевич (ФМБМ), Катерина Вінтоняк (ФМБМ), Ольга Попович (ФМБМ), Олеся Білецька (ФОА), Тетяна Кузьмович (ФОА), Влад Вітковський (ФББ), Ольга Галяс (ФББ).

Грамоту за перше місце та подарунок від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ отримала студентка україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту Любов Кузів. Друге місце отримав студент факультету банківського бізнесу Влад Вітковський, а третє – Марія Ширманова (факультет економіки та управління).

Бажаємо переможцям та учасникам фотоконкурсу нових творчих звершень та вдало зловлених миттєвостей життя!