» » Офіційна зустріч професора Орхуської школи бізнесу (м. Орхус, Данія) Б’ярне Шліхтера

Дата: 8-10-2013, 16:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулась офіційна зустріч проректора з міжнародних зв'язків ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Козюка Віктора Валерійовича та професора Орхуської школи бізнесу (м. Орхус, Данія) Б’ярне Шліхтера.

Орхуська школа бізнесу – багаторічний партнер Тернопільського національного економічного університету. Під час офіційної зустрічі сторони обговорили аспекти майбутньої співпраці. Віктор Валерійович висловив подяку професору Шліхтеру за проведені цікаві майстер-класи та лекції для студентів нашого університету. Особливу увагу, за словами проректора з міжнародних зв'язків, заслуговує робота професора Б’ярне Шліхтера з молодими науковцями ТНЕУ щодо спільної підготовки статей до друку у фахових виданнях.

Сторони розглянули питання двостороннього обміну студентів, можливості стажування в Орхуській школі бізнесу (м. Орхус, Данія), а також розширення участі Датських вчених у навчальному процесі в ТНЕУ.