» » Першокурсники ТНЕУ побували на екскурсії в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці

Дата: 9-10-2013, 17:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В рамках проекту «Тобі, першокурснику!» на екскурсії у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці нещодавно побували студенти ТНЕУ. Вони дізналися багато корисної інформації, яка їх дуже зацікавила.

Працівники бібліотеки провели пізнавальну екскурсію і ознайомили студентів із читальними та комп’ютерними залами. Важливою інформацією також було те, що тут можна знайти чимало авторських книг викладачів ТНЕУ.

Першокурсників зацікавили курси з іноземних мов, зокрема, англійської та німецької, які можна безкоштовно відвідувати, щоб підвищити свій рівень знань, а також курси з іспанської, де можна розпочати вивчати мову «із нуля».

Після екскурсії усі охочі записалися до Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.