» » Дізнались про права і обов язки студентів, які проживають у гуртожитках

Дізнались про права і обов язки студентів, які проживають у гуртожитках

Дата: 10-10-2013, 09:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У ТНЕУ триває тиждень правових знань, організований відділом гуманітарної освіти та виховання і присвячений Дню юриста.

Восьмого жовтня студенти факультету фінансів та факультету аграрної економіки та менеджменту мали нагоду поспілкуватися із директором студмістечка Іваном

Володимировичем Плішком та головою первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Антоном Михайловичем Шевчуком.

Вони розповіли першокурсникам про права і обов’язки студентів, які проживають у гуртожитках, а також про оздоровлення пільгових категорій студентів у санаторії-профілакторії та про завдання і діяльність первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ.

Усі, хто завітав на зустріч із запрошеними гостями, не лише отримали вичерпну інформацію з перших уст, але й отримали відповіді на питання, які їх хвилюють.

Відділ гуманітарної освіти та виховання.