» » Студенти ТНЕУ відвідали Другий Київський міжнародний туристичний форум

Студенти ТНЕУ відвідали Другий Київський міжнародний туристичний форум

Дата: 16-10-2013, 09:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Впродовж 10-12 жовтня в столиці України за підтримки Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) проходив Другий Київський міжнародний туристичний форум.

Студентигруп Т-21 та Т-31 Інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишинаразом ізк.е.н., викладачем кафедри менеджментуОливко Оксаною Андріївною також взяли участь у цьому заході.В рамках Форуму відбулась зустріч Генерального секретаря Всесвітньої туристичної організації ТалебаРіфаї зі студентським активом, що навчаються за напрямом підготовки «Туризм».

Під час Форуму також була презентована Концепція туристичного брендування України, пройшла низка міжнародних конференцій та круглих столів щодо актуальних питань розробки і впровадження туристичного бренду України.