» » «Він, вона, вони і я – на фінансах всі сім’я!»

«Він, вона, вони і я – на фінансах всі сім’я!»

Дата: 21-09-2015, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Він, вона, вони і я – на фінансах всі сім’я!» – під таким дружнім гаслом відбулася посвята у фінансисти першокурсників факультету фінансів.

Студентський актив та адміністрація факультету організували своїм новим студентам свято, яке закарбувалося надовго у їхній пам’яті. Посвята складалася з трьох етапів. На першому усіх присутніх чекала екскурсія по Тернополю у новому «тролейбусі щастя».  Для того,  щоб ознайомити студентів-першокурсників із містом, а також з історією університету студентський актив підготував маршрут із 6-ти зупинок, на яких заходили запрошені гості – кожен з своїм завданням.

Другий етап посвяти відбувався на галявині, де першокурсникам урочисто зачитали присягу фінансиста та розіграли декілька подарунків.

А завершилось святкування у НК «Riverpool», де всі студенти незалежно від курсу та факультету, весело відпочивали разом, адже ТНЕУ – це велика, дружня університетська родина.