» » V Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне право: de lege praeterita, instante, futura»

Дата: 28-09-2015, 13:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний гуманітарний університет, Національний університет «Одеська юридична академія» спільно з Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Республіка Польща) запрошують до участі у V Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародне право: de lege praeterita, instante, futura».

Конференція відбудеться 13-14 листопада 2015 року в Міжнародному гуманітарному університеті (м. Одеса). Метою конференції є обговорення найбільш актуальних теоретичних та практичних проблем міжнародного та європейського права.

До участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування України, та інших держав.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, французька, польська.

Інформаційний лист.pdf
Завантажити Переглянути онлайн