Спільний науковий пікнік факультету аграрної економіки і менеджменту і НДВГ “Наука”
Дата: 12-11-2015, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335693_dsc_0887.jpg)
Програма Наукового пікніка була дуже насиченою та пізнавальною і включала в себе цікаву лекцію про розведення і тренування коней; катання на конях верхи; смачний обід, приготований викладачами факультету та працівниками НДВГ "Наука”; а також спів українських пісень під гітару.
Захід вразив своєю незвичністю і вдалим поєднанням різнопланових дійств, покликаних зацікавити студентів верховою їздою, її оздоровчими властивостями, а також проникнутися родиною атмосферою, яка панує на факультеті аграрної економіки і менеджменту.
Планується, що екскурсійно-пізнавальні заходи у форматі наукових пікніків стануть звичним явищем на факультеті аграрної економіки і менеджменту, адже спілкування у неформальній обстановці сприяє налагодженню відкритих відносин між викладачами та студентами, дозволяє отримувати цікаву та корисну інформацію в процесі безпосереднього спілкування.
Адміністрація факультету аграрної економіки і менеджменту висловлює щиру подяку директору НДВГ "Наука” Войнарському Йосифу Броніславовичу за сприяння в організації заходу.
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335695_dsc_0855.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335689_dsc_0861.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335767_dsc_0871.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335778_dsc_0882.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335737_dsc_0884.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335755_dsc_0891.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335744_dsc_0922.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335689_dsc_0861.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447335691_dsc_0874.jpg)