Студенти факультету обліку і аудиту побували на екскурсії у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області
Дата: 13-11-2015, 15:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421692_1.jpg)
Метою заходу було ознайомлення студентів із особливостями діяльності органів Державної фіскальної служби з точки зору практичного застосування знань, отриманих при вивченні дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні» (керівник курсу к.е.н., доцент Сисюк С.В.).
Студенти побували в Музеї податкової служби, де ознайомилися із становленням та розвитком податкової системи України від часів Київської Русі до сучасності, дізналися про історію Тернопільської податкової служби.
Начальник інформаційно-комунікаційного відділу Монастирський Михайло Олександрович розповів студентам про роботу Головного управління ДФС у Тернопільській області, його функції, завдання, сучасні сервіси та перспективи. Він детально зупинився на специфіці діяльності працівників ДФС, традиціях, новаціях та основних аспектах роботи у податковій сфері.
Студенти відвідали зал засідання колегій ДФС, галерею робіт учасників конкурсу «Податки очима дітей» та Центр обслуговування платників податків, де мали можливість побачити кропітку роботу працівників фіскальної служби.
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421697_3.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421747_2.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421721_4.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421738_5.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421707_6.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421728_7.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421694_8.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421767_9.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421710_10.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447421692_1.jpg)