«Проектна діяльність у рамках міжнародних програм – важлива складова розвитку територіальних громад»
Дата: 16-11-2015, 11:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447692087_12233552_748038891964380_1550102555_n.jpg)
Зі вступним словом виступив керівник апарату облдержадміністрації Шумада Віктор Володимирович, який наголосив на важливості такого тренінгу для громад, освітніх закладів та громадських організацій.
Після цього коучер описала основні джерела пошуку грантів; визначила основні критерії відбору проектів; підкреслила важливість створення проектного колективу – фандрейзинг; показала структуру проекту, пропозиції та аплікаційної заявки; розкрила особливості заповнення бюджетної заявки проекту, а також на прикладі вже реалізованого проекту розглянула особливості конкретних грантових конкурсів та проектів.
З огляду на багатоаспектність фандрайзингу (пошуку грантів) тергінг викликав цікавість не лише з боку громадських організацій, але й сучасних громад, представників державних органів влади (навчального, інфраструктурного та економічноговідділу), представників освітніх закладів. Загалом, атмосфера тренінгу мала невимушений і доброзичливий характер, що дозволяло учасникам вільно спілкуватися і дискутувати як під час тренінгу, так і на перервах на каву.
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447692089_12248218_748039848630951_190561311271593139_o.jpg)