Студентка факультету банківського бізнесу зайняла 2 місце у конкурсі «Мої роздуми майбутнього фінансиста»
Дата: 27-11-2015, 14:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448639961_tc1qojra0ua.jpg)
Марія Марусин отримала грамоту, збірник, де публікувалася та інші цінні подарунки, а також представила власну працю «Фінанси – каркас економічного буття» на перших наукових читаннях, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, що організовані колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія.
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448639915_1suq3tdbezy.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448639994_sg0dwcduy6u.jpg)