Навчальний візит делегації ТНЕУ до Естонської бізнес-школи (м. Таллінн)
Дата: 22-12-2015, 16:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450794351_dsc03189.jpg)
Відповідно до програми навчального візиту делегація Тернопільського національного економічного університету отримала можливість ознайомитися з системою вищої освіти в Естонії, діяльністю Естонської агенції якості вищої та професійної освіти, перейняти досвід колективу Естонської бізнес-школи щодо організації процесів навчання, підходів до внутрішнього забезпечення якості освіти та розвитку навчальних програм.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450794329_dsc03173.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450794301_dsc03176.jpg)