» » Відбудеться круглий стіл «Механізми впливу громадськості та бенефіціарів на забезпечення якості вищої освіти в Україні»

Дата: 16-08-2016, 15:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Комісія із забезпечення якості освіти у ТНЕУ запрошує на круглий стіл «Механізми впливу громадськості та бенефіціарів на забезпечення якості вищої освіти в Україні», який відбудеться 18 серпня 2016 р. об 11.00 у ауд. 3105.
Теми для обговорення:
·      Становлення та розвиток вітчизняної системи забезпечення якості вищої освіти на національному та локальному рівнях;
·      Проблеми громадського контролю забезпечення якості вищої освіти в Україні;
·      Запровадження інституту незалежних освітніх аудиторів в систему вищої освіти України;
·      Роль громадськості та бенефіціарів у процесі розробки внутрішніх систем забезпечення якості вищої освіти в університетах;
·      Залучення студентів до забезпечення якості вищої освіти;
·      Роботодавець як суб’єкт забезпечення якості вищої освіти;
·      Європейський досвід для створення ефективної системи громадського контролю й оцінки якості вищої освіти в Україні.
До участі в круглому столі запрошуються викладачі вищих навчальних закладів, науковці, аспіранти, докторанти, здобувачі, слухачі, студенти, представники бізнесу та ЗМІ, громадські активісти, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування, експерти.
Інформація по тел. 0671632940 – д.е.н., проф. Длугопольський Олександр Володимирович.