Профорієнтаційна зустріч із старшокласниками НВК ЗОШ |-|||ст.- ДНЗ с.Великі Гаї
![](/uploads/posts/2021-03/thumbs/1615570596_49accb52-4575-43c9-ad7e-67aa21c1a5ec.jpeg)
В цьому вже вкотре переконалася студентка соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, майбутній соціальний працівник Зелена Тетяна. Вона, разом із старшокласниками НВК ЗОШ |-|||ст.- ДНЗ с. Великі Гаї та психологом, логопедом, методистом дошкільної освіти Великогаївськоі сільської ради Дробніцькою О. М. взяли участь у захоплюючій профорієнтаційній грі.
Щиро сподіваємося, що така співпраця була корисною та пізнавальною!
Чекаємо нових зустрічей!