![](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1618856975_5366a01e-27a9-46a5-9d23-c2c717bc4294.jpeg)
Днями відбулася чергова он-лайн тренінгова зустріч організована ПС. Студентка Сумського державного університету Даяна Тарасюк запропонувала учасникам надзвичайно актуальну та цікаву тематику «Ефективна комунікація (реп-системи»). Під час виконання програмних вправ студенти ознайомилися із видами та значеннями репрезентативних систем, визначали переважаючу у них, опановували навичками невербального спілкування та вміннями домовлятися у нетипових ситуаціях, розвивали здатність розуміння партнерів на невербальному рівні. На завершення учасники зустрічі поділилися враженнями, проаналізували здобутки та висловили побажання подальшоі співпраці.