Науково-методичний семінар
![](/uploads/posts/2021-09/thumbs/1632504295_03d68c4e-6fc7-4e77-888f-e170c9a6585f.jpeg)
для працівників СПС Бучацької ОТГ.
Керівник ПС ЗУНУ Тетяна Надвинична ділилася власним досвідом надання консультативних послуг учасникам освітнього процесу. Зокрема, обговорювалися особливості цього виду діяльності фахівця-психолога та труднощі, які виникають у процесі його здійснення.
Щиро дякуємо колегам за неймовірну атмосферу та досвід, який був отриманий під час зустрічі!