Зустріч з працівниками фонду «Відродження нації»
![](/uploads/posts/2022-12/thumbs/1670188607_f31549f1-f392-4560-bb7c-2c38140998c9.jpeg)
Така думка останнім часом стала девізом нашого суспільства. В цьому щодня переконується кожен з нас-і той, хто отримує її від інших, і той, хто іі надає. І кожен в цей нелегкий час поряд з іншими життєво необхідними речами потребує психологічної підтримки та допомоги.
Бути фаховим психологом сьогодні-дуже складно, але вкрай необхідно та відповідально. Про це щодня мають пам'ятати не лише ті, хто вже працює, а й ті, хто лише вчиться допомагати іншим.
Днями майбутні фахівці-психологи, які навчаються на кафедрі психологіі та соціальної роботи СГФ ЗУНУ мали чергову нагоду познайомитися з роботою фахівців, котрі щодня приймають складні виклики та допомагають іншим вирішити нелегкі життєві питання. Працівники фонду «Відродження нації» не лише розповіли про особливості своєї роботи в умовах воєнного часу, а й показали, як в реальному часі працює гаряча лінія, на яку мають змогу зателефонувати люди зі всієі України та отримати фахову допомогу.
Ми щиро вдячні фахівцям Фонду, а особливо Ользі Горошко, яка поділилася своїм досвідом. Він обов`язково стане у нагоді майбутнім фахівцям, які цього семестру поряд з іншими спеціальними предметами, опановували курс психологічного консультування. А особливо це цінно ще й тому, що більшість з них, будучи учасниками психологічної служби університету, зможуть застосувати свої знання на практиці, допомагаючи фахівцям-психологам ПС у підготовці тренінгів, інтерактивних заходів та інших активностей.
![](/uploads/posts/2022-12/thumbs/1670188655_9288287d-ec38-43e6-b5d5-4d1d857001e8.jpeg)
![](/uploads/posts/2022-12/thumbs/1670188631_51935680-4ace-4069-8847-e668b8ccef03.jpeg)
![](/uploads/posts/2022-12/thumbs/1670188627_a68d78e6-7b76-492f-920a-d06a20dcb885.jpeg)
![](/uploads/posts/2022-12/thumbs/1670188607_cdce940d-971f-49ac-ba29-faacb09c9789.jpeg)