Тренінговий курс з надання допсихологічної допомоги під час стресових ситуацій для освітян Тернополя та області
![](/uploads/posts/2023-11/thumbs/1699012458_img20231101122620.jpg)
Перша група педагогічних працівників Загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 м. Зборова Тернопільської області розпочала тренінговий курс з надання допсихологічної допомоги під час стресових ситуацій тренінговий курс з надання допсихологічної допомоги під час стресових ситуацій від фахівців Israel Trauma Coalition in UA .
Перший модуль провела психолог Ternopil Resilience Center WUNU Тетяна Надвинична.
Розглянули вплив стресу та травматичного стресу на мозок та тіло людини, травму на шкалі часу, протокол самодопомоги «Чотири стихії», а також штучно відтворювали певні стресові ситуації та пропрацьовували реагування учасників в цих ситуаціях.
Вийшло дуже продуктивно і ефективно.